Aşk. sabırdır. Saygıdır. Keşiftir. Anlaşmaktır. İnceliktir. Korumaktır. Sorumluluktur. Mizahtır. Teslimiyettir. Gerçektir. Neşedir. Mutluluktur. Sıcaklıktır. Tazeliktir. Sarılmaktır. Şanstır. Saftır. Öze götürendir.
Teşekkür etmek basit , Beste,Narince ve Nzn ablalarada söyledim.Hani sen 31'ine kadar korkmuşsun ya ? Ben elçilik dedilermi babamın üstüne sana yemin ederim midem ağrıyor ! Aşağlanmaktan bıktım artık :( Ben 8 eylülde başvurdum ama arkadaşım 1 ekimde basvurup 10 ekim gibi vizesini aldı gitti Acalya abla. Adam bana biz sana Bilkentte oku paran varsa al işte alamadın vizeyi dedi resmen ya :( Ben 3 gecedir uyuyamıyorum PARDON 53 gecedir ! Nolur birileri bana yardım etsin sesimi duysun.EĞİTİM HAKKI ENGELLENEMEZ. Bana vize vermeyecektiniz neden HIV,AIDS,HEPATİT B VE sağlık taramasındanm geçirttiniz, okulun davetiyesi var param var hersey tamam NEDEN YA ? SEBEP NE AÇALYA ABLA :((((HAYKIRIŞ ABİNİN BLOĞUNDA GÖRDÜM AÇIKCASI ÇOK ÜZÜLDÜM,BENDE PAYLAŞMAK İSTEDİM NE YAPABİLİRİM ONUDA TAM BİLMİYORUM YA...

ASHLEY      BLOG TIKLARSANIZ DAHA AÇIKLAYICI OLUR DİYORUM
SEVGİLERİMLE...

4 yorum:

ZELİHA-UMUTSEPETİ dedi ki...

Allah yardımcısı olsun inşallah, zor bi durum hakikaten,onca emekten sonra..
Sana da hayırlı mutlu haftasonları diliyorum canım..sevgilerimle...

Ece dedi ki...

Amin inşallah işleri yoluna girer ve ınan kı okurken benımde mıdem agrıdı ve bastım kalayı vallahi üzüldüm:(
bende sana ıyı hafta sonları dılıyorum uzun suredır gırmedım bloga çok sey kacırmısım yorum yazamıyorum ama mutlaka zıyaretıne gelıyorum:)
sevgılerımle Zeliha

haykırış dedi ki...

Sevgili Ece kardeşim,
Duyarlılığın için teşekkür ediyorum.
Sevgi ve saygılar

Ece dedi ki...

Sevgılı Abim rica ederım
aynı durumda benımde çocugum olabılırdı
sevgı ve saygılarımla